YÜKSELENPARK
BİRKENT

Bursa’nın en özel lokasyonunda ayrıcalıklı
bir yaşam yükseliyor.

PROJE DETAYLARI

YÜKSELENPARK BİRKENT

98 daireden oluşan proje, 3+1 ve 2+1 daire seçenekleri ile konforlu bir yaşam alanı sunuyor. Karaman Parkı’nın yanı başında, doğanın kalbinde stratejik bir konumda bulunan proje, kolay ulaşım noktalarıyla merkezde olmanın avantajını yaşatıyor.

A+ KALİTE MALZEMELER

Birinci sınıf malzemenin usta işçilikle birleştiği projemizde, kalite daima ön planda. Maksimum düzeyde konforunuz için tasarlanan Yükselenpark Birkent evlerinde, ihtiyacınızı karşılayacak her şey var.

STRATEJİK LOKASYON

Şehrin en özel lokasyonunda bulunan projemiz, AVM, hastane ve eğitim kurumlarına yakınlığının yanı sıra, kolay ulaşım noktalarıyla rahat bir trafik akışının sağlandığı merkezde olmanın da avantajına sahip bir konumda.

GÜVENLİK

Güvenliğiniz için her şey düşünüldü… Yükselenpark Birkent evlerinde huzurunuz önceliğimiz. Ailenizle birlikte günün 24 saati güvenli bir hayat süreceğiniz Birkent evlerinde emniyetiniz, kamera sistemi ve güvenlik noktalarıyla giriş-çıkış kontrolleri yapılarak sağlanacak.

KULLANIŞLI YAŞAM ALANLARI

Kullanışlı yaşam alanlarıyla konforunuzu ön plana alan Yükselenpark Birkent projesinde, doğa yanı başınızda. İçerideki konfor sizi dışarıda da bekliyor. Geniş ve ferah odaları, keyifli anlarınıza imza atacak mükemmel manzaralı balkonlar, her noktasından maksimum fayda sağlayabileceğiniz alanların yanı sıra ferah bir bahçe ile konfor ayaklarınızın altına seriliyor.

DİĞER SATIŞI DEVAM EDEN PROJELER