YÜKSELENPARK
GÖNÜL

Yükselenpark Gönül modern mimarisi ile doğal hayatı buluştururken istediğiniz her yere rahatlıkla ulaşabileceğiniz merkezi lokasyonu ile dikkatleri üzerine çekiyor.

PROJE DETAYLARI

YÜKSELENPARK GÖNÜL

Toplamda 119 daireden oluşan proje, 3+1 normal daire seçeneği ile samimi bir yaşam alanı yaratıyor. Bunun yanında bünyesinde 6 adet ticari alanı da barındıran proje size eksiksiz bir yaşam sunuyor.

MERKEZİ VE SOSYAL BİR YAŞAM

Yükselenpark Gönül modern mimarisi ile doğal hayatı buluştururken istediğiniz her yere rahatlıkla ulaşabileceğiniz merkezi lokasyonu ile dikkatleri üzerine çekiyor. Ayrıcalıklı ticari ve sosyal alanları ile kaliteli yaşamı evinize getiriyor.

SEÇKİN BİR YAŞAM

Yeşil alanlarla çevrilmiş yürüyüş yollarından spor alanları ve çocuk parklarına Yükselenpark Gönül, modern ve samimi yaşam alanları ile şehrin merkezinde bambaşka bir hayatın kapılarını aralıyor.

7/24 GÜVENLİK

7/24 güvenlik sistemi ile sürekli olarak kontrolü sağlanan proje ile huzur hep yanı başınızda, sizinle.

STRATEJİK LOKASYON

Bursa'nın gözde bölgesi Beşevler'de yer alan proje, ihtiyaç duyacağınız tüm noktalara olan yakınlığı ile gözleri üstüne çekerken yatırımınızı da uzun soluklu bir avantaja dönüştürüyor.

A+ KALİTE MALZEMELER

Birinci sınıf malzemeler kullanılarak inşa edilen projede, kaliteyi ön planda tutarak, kullanım alanları maksimum düzeyde konfor ile tasarlanmaktadır.

KAPALI OTOPARK

Her daireye kapalı otopark seçeneği sunan Yükselenpark Gönül, modern mimarisiyle mutlu yaşamın kapılarını sizler için aralıyor.

DİĞER SATIŞI DEVAM EDEN PROJELER