Bursa'nın Yükselen Değeri Yükselenpark Nilüfer'le yükselişe geçiyor

Bursa’da prestijli konutlar inşa eden Akyükselen İnşaat; doğruluk, dürüstlük ve istikrar politikalarını gözeterek yapmış olduğu çalışmalarla sektöre değer katmaktadır. Harput Holding ortaklığı ile inşaat alanında hizmet veren Akyükselen İnşaat, yenilikçi yaklaşımlarla kendini geliştiren ve köklü deneyimi ile güvenden ödün vermeden müşterilerinin beklentilerine cevap vermektedir.

Türkiye’de inşaat sektörüne yön veren sayılı firmalar arasında yer alan Akyükselen İnşaat, sektörün ihtiyaçları doğrultusunda oluşturduğu yeni markası Yükselenpark ile faaliyet alanını genişletmiştir.

Akyükselen İnşaat dünden bugüne sayısız projeleri ile; profesyonel satış ve saha ekibi, şeffaflık ilkesi, kalite yönetimi ve sorumluluk bilinci kapsamında, toplumun değerlerini göz önünde bulundurarak yaşanabilir alanlar inşa etmektedir.

Marka değerinin verdiği güç ile Yükselenpark, Bursa’da Osmangazi-Yıldırım ve İnegöl’de yüzlerce aileyi ev sahibi yaparken özenle inşa ettiği ticari alanları ile iş yaşamını da aktif bir hale getirmiştir. Portföyüne, şehrin gözde semti Nilüfer’i de katan marka, toplamda inşa ettiği 3 bini aşkın yaşanabilir alanları ile büyümeye devam ediyor.

Yeni projeleri ve yenilikçi yaklaşımları ile inşaat sektöründe hedeflerini başarılı bir şekilde tamamlayan Akyükselen İnşaat, yürüttüğü tüm faaliyetlerde yasal yükümlülüklere uyarak çevrenin en az hasar almasını öncelikleri arasında tutmaktadır. Çevreye uyumlu malzeme ve teknolojiyi kullanarak iş disiplinindeki başarı ögesini, gelecek nesillere yaşanabilir alanlar bırakmak kaygısı ile şekillendirmektedir. Bu doğrultuda bir vizyon ile hareket eden Akyükselen İnşaat, her zaman iyi bir yaşam kalitesi için çalışmalarına devam etmektedir.