YÜKSELENPARK
MERCAN

Yükselenpark Mercan modern mimarisi ile doğal hayatı buluştururken istediğiniz her yere rahatlıkla ulaşabileceğiniz merkezi lokasyonu ile dikkatleri üzerine çekiyor.

PROJE DETAYLARI

YÜKSELENPARK MERCAN

Toplamda 80 daireden oluşan proje; 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri ile samimi bir yaşam alanı yaratıyor. Bunun yanında bünyesinde 16 adet ticari alanı da barındıran proje size eksiksiz bir yaşam sunuyor.

MERKEZİ VE SOSYAL BİR YAŞAM

Yükselenpark Mercan modern mimarisi ile doğal hayatı buluştururken istediğiniz her yere rahatlıkla ulaşabileceğiniz merkezi lokasyonu ile dikkatleri üzerine çekiyor. Bir yanda Uludağ ve Botanik Park'ın eşsiz manzarası, diğer yanda ayrıcalıklı ticari ve sosyal alanları ile doğayı ve ayrıcalıklı yaşamı evinize getiriyor.

SEÇKİN BİR YAŞAM

Manzaralı yeşil alanlarla çevrilmiş yürüyüş yollarından spor alanlarına, çocuk parklarından kamelyalara Yükselenpark Mercan, modern ve samimi yaşam alanları ile şehrin merkezinde bambaşka bir hayatın kapılarını aralıyor.

AKILLI EV SİSTEMİ

Akıllı Ev Yönetim Sistemi ile evinizi uzaktan kontrol edebilir, elektrikli cihazlarınızı kablosuz bir şekilde yönetebilirsiniz. Evinizin güvenliğini her an kontrol altında tutup, gündelik yaşamınızda rahatlığı ve konforu yakalayabilirsiniz.

7/24 GÜVENLİK

7/24 güvenlik sistemi ile sürekli olarak kontrolü sağlanan proje ile huzur hep yanı başınızda, sizinle.

STRATEJİK LOKASYON

Bursa'nın yükselişe geçen bölgelerinden Soğanlı'da yer alan proje, ihtiyaç duyacağınız tüm noktalara olan yakınlığı ile gözleri üstüne çekerken yatırımınızı da uzun soluklu bir avantaja dönüştürüyor.

A+ KALİTE MALZEMELER

Birinci sınıf malzemeler kullanılarak inşa edilen projede, kaliteyi ön planda tutarak, kullanım alanları maksimum düzeyde konfor ile tasarlanmaktadır.

KAPALI OTOPARK

Her daireye kapalı otopark seçeneği sunan Yükselenpark Mercan, modern mimarisiyle mutlu yaşamın kapılarını sizler için aralıyor.

SATIŞI DEVAM EDEN PROJELER