YÜKSELENPARK
NİLÜFER

Merkezi lokasyonu ile fark yaratan Yükselenpark Nilüfer; geniş sosyal alanları, yürüyüş yolları ile yaşamınıza ilham veren detaylar katıyor.

PROJE DETAYLARI

YÜKSELENPARK NİLÜFER

Toplamda 138 daireden oluşan proje; 3+1 normal daire seçeneğinin yanı sıra 2+1, 3+1, 4+1 dubleks daire seçenekleri ile sizlere konforlu bir yaşam alanı sunuyor.

MERKEZİ VE SOSYAL BİR YAŞAM

Merkezi lokasyonu ile fark yaratan Yükselenpark Nilüfer; geniş sosyal alanları, yürüyüş yolları ile yaşamınıza ilham veren detaylar katıyor. Şehrin kalbinde huzurlu bir yaşamın tüm ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, sizin için Bursa'nın en gözde noktasında inşa ediliyor.

SEÇKİN BİR YAŞAM

Alışverişten eğlenceye, şık restoranlardan markete her türlü ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz merkezi konumu ile proje, tüm beklentilerinize cevap veriyor. Ayrıca civardaki mağaza ve yürüyüş yollarına yakınlığı, çocuk parkları ve sevdiklerinizle bir araya gelip keyifli vakit geçirebileceğiniz sosyal alanları ile hayat standartlarınızı yükseltiyor.

AKILLI EV SİSTEMİ

Akıllı Ev Yönetim Sistemi ile evinizi kontrol edebilirsiniz. Evinizin güvenliğini her an kontrol altında tutup, gündelik yaşamınızda rahatlığı ve konforu yakalayabilirsiniz.

7/24 GÜVENLİK

7/24 güvenlik sistemi ile sürekli olarak kontrolü sağlanan proje ile huzur hep yanı başınızda, sizinle.

STRATEJİK LOKASYON

Yükselenpark Nilüfer, toplu taşıma, okul, sağlık merkezlerine yakınlığı ile şehrin içinde huzurlu bir yaşam sunarken, Podyumpark'ın yanı başında yer alan merkezi lokasyonu ile Bursa'nın gözde bölgesinde keyifli bir hayatın kapılarını aralıyor.

A+ KALİTE MALZEMELER

Birinci sınıf malzemeler kullanılarak inşa edilen projede, kaliteyi ön planda tutarak, kullanım alanları maksimum düzeyde konfor ile tasarlanmaktadır.

KAPALI OTOPARK

Her daireye kapalı otopark seçeneği sunan Yükselenpark Nilüfer, modern mimarisiyle mutlu yaşamın kapılarını sizler için aralıyor.

SATIŞI DEVAM EDEN PROJELER