YÜKSELENPARK
SOĞANLI

Bursa’nın doğal güzellikleri arasında kendine önemli bir yer edinen Yükselenpark Soğanlı, şehrin yeni gözdesi konumunda. Toplam 38.000 m² geniş alanının 22.000 m²’si yeşil alan ve 5 adadan oluşan proje, merkezi konumu ile tüm dikkatleri üzerine çekiyor.

PROJE DETAYLARI

YÜKSELENPARK SOĞANLI

Bursa’nın doğal güzellikleri arasında kendine önemli bir yer edinen Yükselenpark Soğanlı, şehrin yeni gözdesi konumunda. Toplam 38.000 m² geniş alanının 22.000 m²’si yeşil alan ve 5 adadan oluşan proje, merkezi konumu ile tüm dikkatleri üzerine çekiyor.

Hayatınızda şehrin yeşili ile gökyüzünün mavisi buluşuyor. Projenin tam karşısında Bursa Botanik Park’ın olması, size doğayla iç içe bir hayatın kapılarını açıyor.

İhtiyacınız olan her şey Yükselenpark Soğanlı’da. Projede 22 blok bulunmakla birlikte, daire tipleri 2+1 (127 adet), 3+1 (451 adet) ve 4+1 (40 adet) şeklinde sizin için inşa ediliyor.

Ayrıca 34 adet iş yeri olan projede kendi işinizi yepyeni bir aşamaya taşıyabilirsiniz. Her daire için bir kapalı otopark, yürüyüş parkurları, çocuğunuz için oyun alanları ve sosyal aktivitelerinizi gerçekleştirebileceğiniz yerler ile tüm ihtiyaçlarınıza Yükselenpark Soğanlı’da cevap bulacaksınız. Konforunuz için her şeyi düşündük ve hayallerinizi bir adım ötesine taşıyoruz. Size sadece yaşamın keyfini çıkarmak kalıyor.

PROJE HAKKINDA

15.477m² ticaret alanı
81.602m² kapalı otopark alanı
361.466m² inşaat alanı
5.800m² pazar alanı
8.650m² okul alanı
3.000m² ibadethane(cami) alanı
1.500m² sosyal kültürel tesis alanı
2.100m² sağlık tesisi alanı
74.860m² yollar
40.000m² belediye hizmet alanı
43.000m² yeşil alan

Projenin inşa edileceği alanda genel ve her bir blok için ayrı ayrı olmak üzere zemin etütleri yapılmış, ilgili resmi kurum onayları alınmıştır.

Elektrik tesisatı malzemeleri olarak Legrand, Siemens veya muadili kullanılacaktır. Bloklarda jeneratör kullanılacaktır.

Tüm blokların çatılarında maksimum ısı ve su yalıtımı sağlayacak şekilde Brass Çatı Sistemleri kullanılacaktır. Çatı taşıyıcı sistemleri çeliktir.

Strüktür sistemi, normal betonarme tekniği ile inşa edilmiştir. Mimari, statik, mekanik ve elektrik projeleri ilgili kanun yönetmeliklere uygundur.

Daire giriş kapıları 1. sınıf özel üretim çelik kapı ve girişte portmanto olacaktır. Ahşap oda kapıları 1. sınıf kol, kilit, menteşeli olacaktır.

Tüm dairelerin ısıtması, Dap veya Baylan marka ısıpay ölçerli merkezi ısıtma sistemi ile sağlanacaktır. Her blok için ayrı Kaskad Sistemi kurulacaktır.

Bina temelleri projelerine uygun olarak Eurobent 5000 sodyum bentonit geotekstil malzemeden bohçalama yöntemi ile sudan yalıtılacaktır.

Sıhhi tesisat sistemi için gerekli bütün izolasyonlar yapılacaktır. Konutların içme ve kullanma suyu şehir şebekesinden temin edilecektir.

Site içerisi 7/24 gece görüşlü güvenlik kamera sistemi ile izlenecektir. Audio marka renkli görüntülü diafon sistemi kullanılacaktır.

SATIŞI DEVAM EDEN PROJELER